ברוכים הבאים לעמוד “פגוש את הצוות” של מגזין השתלות השיער שלנו. אנו גאים להציג בפניכם את צוות המקצוענים המסור שלנו אשר נלהב לעזור לאנשים להחזיר את ביטחונם באמצעות שיקום שיער. הכירו את הצוות שלנו ואת המומחיות שלו למטה.

ד”ר שרה ג’ונסון – מנתחת השתלות שיער

ד”ר ג’ונסון הוא מנתח השתלת שיער מוסמך עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום. היא קיבלה את התואר הרפואי שלה מאוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג’לס (UCLA) והשלימה את התמחותה בכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי Cedars-Sinai בלוס אנג’לס. ד”ר ג’ונסון הוא מומחה מוביל בהליכי השתלת יחידת זקיקים (FUT) והוצאת יחידת זקיקים (FUE), וסייע לאינספור חולים להשיג תוצאות בעלות מראה טבעי.

ג’ארד רודריגז – מתאם מטופלים

ג’ארד הוא מתאם המטופלים שלנו, והוא כאן כדי להדריך את המטופלים שלנו לאורך כל תהליך שיקום השיער. יש לו ניסיון של למעלה מ-5 שנים בתחום והוא מסור לעזור למטופלים להרגיש בנוח ומודעים לאורך כל דרכם. ג’ארד נלהב לעזור למטופלים להשיג את יעדי שיקום השיער שלהם ומתגאה במתן שירות לקוחות מהשורה הראשונה.

ד”ר מריה הרננדז – רופאת עור

ד”ר הרננדז הוא רופא עור מוסמך עם עניין מיוחד בשיקום שיער. היא קיבלה את התואר הרפואי שלה מאוניברסיטת מיאמי והשלימה את התמחותה ברפואת עור במרכז הרפואי הר סיני בניו יורק. לד”ר הרננדז ניסיון רב באבחון וטיפול בנשירת שיער והוא מחויב לעזור למטופלים להשיג צמיחת שיער בריאה.

מליסה פרז – מנהלת שיווק

מליסה היא מנהלת השיווק שלנו, והיא אחראית לפקח על כל מאמצי השיווק והפרסום שלנו. יש לה למעלה מ-7 שנות ניסיון בשיווק והיא נלהבת להשתמש במומחיות שלה כדי לחנך וליידע אנשים על היתרונות של שיקום שיער. מליסה מחויבת להפוך את המגזין שלנו למשאב המומלץ עבור כל מי שמתעניין בהליכי השתלת שיער.

ד”ר דוד קים – מנתח השתלת שיער רובוטי

ד”ר קים הוא מנתח השתלת שיער מוסמך עם עניין מיוחד בהליכי השתלת שיער רובוטיים. הוא קיבל את התואר הרפואי שלו מאוניברסיטת דרום קליפורניה (USC) והשלים את התמחותו בכירורגיה פלסטית באוניברסיטת קליפורניה, סן פרנסיסקו (UCSF). ד”ר קים הוא מומחה מוביל בהליכי השתלת שיער רובוטיים וסייע למטופלים רבים להשיג תוצאות בעלות מראה טבעי עם טכנולוגיה חדשנית זו.

רייצ’ל לי – יוצרת תוכן

רייצ’ל היא יוצרת התוכן שלנו, והיא אחראית ליצירת כל התוכן האינפורמטיבי והמרתק שאתה רואה באתר ובערוצי המדיה החברתית שלנו. יש לה למעלה מ-5 שנות ניסיון ביצירת תוכן והיא נלהבת להשתמש בכישוריה כדי לחנך וליידע אנשים על היתרונות של שיקום שיער. רייצ’ל מתגאה ביצירת תוכן שהוא לא רק אינפורמטיבי אלא גם משעשע ומרתק.

ד”ר מייקל בראון – מנתח השתלות שיער

ד”ר בראון הוא מנתח השתלת שיער מוסמך עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בתחום. הוא קיבל את התואר הרפואי שלו מבית הספר לרפואה בהרווארד והשלים את התמחותו בכירורגיה פלסטית בבית החולים הכללי של מסצ’וסטס. ד”ר בראון הוא מומחה מוביל בהליכי השתלת שיער וסייע לאינספור מטופלים להשיג תוצאות בעלות מראה טבעי עם הליכי FUT ו-FUE כאחד.

אמנדה וונג – מומחית לטיפול בחולים

אמנדה היא המומחית שלנו לטיפול בחולים, והיא מחויבת לספק טיפול מהשורה הראשונה למטופלים שלנו. יש לה למעלה מ-7 שנות ניסיון בתחום והיא נלהבת לעזור למטופלים להרגיש בנוח ומושכלים לאורך כל תהליך שיקום השיער. אמנדה גאה במתן טיפול מותאם אישית לכל מטופל ומטופל ומחויבת להבטיח שלמטופלים שלנו תהיה החוויה הטובה ביותר האפשרית.

לסיכום, צוות אנשי המקצוע המנוסים והמסורים שלנו מחויב לעזור למטופלים להשיג תוצאות שיקום שיער במראה טבעי. ממנתחי השתלות השיער שלנו ועד לרכזי המטופלים, רופאי העור ויוצרי התוכן שלנו

צריכים ייעוץ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד